Fotografia wnętrz wymaga bardzo dobrej znajomości obsługi aparatu oraz znajomości technik fotografowania. Znacząco różni się od fotografowania ludzi, dlatego wymaga odmiennego podejścia.
W celu osiągnięcia szybkich i wysokich zysków z poniesionych inwestycji mądrze jest zainwestować w profesjonalnego fotografa.
Mamy doświadczenie w fotografowaniu zarówno dużych jak i małych przestrzeni. Prezentowane zdjęcia przedstawiają kawalerkę przeznaczoną na sprzedaż pod inwestycję.
Centrum wyremontowanego i odświeżonego lokalu stanowi widna i dobrze wyposażona kuchnia dlatego poświęciliśmy jej dużo  uwagi.
Na spotkaniu podczas którego mam okazje zapoznać się z planem mieszkania/obiektu, służę radą odnośnie wystroju i wyposażenia przestrzeni. W tym wypadku wraz z inwestorem postawiliśmy na prostotę i minimalizm zachowując unikalny i nowoczesny styl.
Zdjęcia były robione w taki sposób aby jak najlepiej pokazać dostępną przestrzeń, jednocześnie zwracając uwagę potencjalnego nabywcy na wyposażenie i wysoki standard wykończenia pomieszczenia.
Następnym niezwykle istotnym pomieszczeniem jest łazienka. Z reguły jest to najtrudniejsze z fotograficznego punktu widzenia pomieszczenie. W celu pokazania całości pomieszczenia często używamy techniki panoramowania, która polega na wykonaniu serii poziomych lub pionowych zdjęć (w zależności od potrzeby) oraz późniejszego połączenia ich w jedno zdjęcie panoramiczne (fot.1).
Ostatnim pomieszczeniem wymagającym sfotografowania był przestronny salon. W tym wypadku właściciel nieruchomości postanowił urządzenie tego miejsca pozostawić wyobraźni potencjalnym nabywcą.

Zapraszamy do kontaktu!
Back to Top