Fotografia wnętrz wymaga bardzo dobrej znajomości obsługi aparatu oraz znajomości technik fotografowania. Znacząco różni się od fotografowania ludzi, dlatego wymaga odmiennego podejścia.
W celu osiągnięcia szybkich i wysokich zysków z poniesionych inwestycji mądrze jest zainwestować w profesjonalnego fotografa.
Mam nadzieję utwierdzić Państwa w przekonaniu, że inwestycja w moją usługę to słuszny i opłacalny krok.
Fotografię wnętrz zaczynam od pokazania ogólnych planów,  jak w przypadku powyższych zdjęć korytarza, tak aby Państwa potencjalni klienci łatwo mogli zorientować się w przestrzeni.
Na spotkaniu podczas którego mam okazje zapoznać się z planem mieszkania/obiektu, służę radą odnośnie wystroju i wyposażenia przestrzeni. W tym wypadku wraz z inwestorem postawiliśmy na prostotę i minimalizm zachowując unikalny i nowoczesny styl.
Kolejnym krokiem w kierowaniu uwagi odbiorcy jest pokazanie wszystkich głównych pomieszczeń- zwykle odbywa się to poprzez wykonanie 2,3 zdjęć każdego pomieszczenia.
Większą uwagę poświęcam na pokazanie z jak najlepszej strony pomieszczeń użytkowych takich jak kuchnia i łazienka. Zdjęcia robię w taki sposób aby przedstawić największe zalety tych pomieszczeń jednocześnie nie zakłamując rzeczywistości i nie wprowadzając Państwa klienta w błąd. W tym przypadku jasną, nowoczesną i dobrze wyposażoną kuchnię, oraz mniejszą ale stylową łazienkę.
Na koniec, dostają Państwo kilka zdjęć detali w celu zapewnienia klienta, że Państwa inwestycja to dobry wybór!

Zapraszam do kontaktu!
Back to Top