Fotografia wnętrz wymaga bardzo dobrej znajomości obsługi aparatu oraz znajomości technik fotografowania. Znacząco różni się od fotografowania ludzi, dlatego wymaga odmiennego podejścia.
W celu osiągnięcia szybkich i wysokich zysków z poniesionych inwestycji mądrze jest zainwestować w profesjonalnego fotografa.
Mamy doświadczenie w fotografowaniu zarówno dużych jak i małych przestrzeni. Prezentowane zdjęcia przedstawiają duże luksusowe mieszkanie położone na jednym z nowo wybudowanych osiedli w Kielcach.
Zaraz po przekroczeniu drzwi wejściowych znajdujemy się w dużym widnym i dobrze wyposażonym salonie połączonym z jadalnią oraz kuchnią. Świetna okazja aby stworzyć panoramę!
Na spotkaniu podczas którego mam okazje zapoznać się z planem mieszkania/obiektu, służę radą odnośnie wystroju i wyposażenia przestrzeni. W tym wypadku wraz z inwestorem postawiliśmy na prostotę i minimalizm zachowując unikalny i nowoczesny styl.
Zdjęcia były robione w taki sposób aby jak najlepiej pokazać dostępną przestrzeń, jednocześnie zwracając uwagę potencjalnego nabywcy na wyposażenie i wysoki standard wykończenia pomieszczenia.

Zapraszamy do kontaktu!
Back to Top