Fotografia wnętrz wymaga bardzo dobrej znajomości obsługi aparatu oraz znajomości technik fotografowania. Znacząco różni się od fotografowania ludzi, dlatego wymaga odmiennego podejścia.
W celu osiągnięcia szybkich i wysokich zysków z poniesionych inwestycji mądrze jest zainwestować w profesjonalnego fotografa.
Mam doświadczenie w fotografowaniu zarówno dużych jak i małych przestrzeni. Prezentowane zdjęcia przedstawiają mieszkanie na sprzedaż o powierzchni około 36m2.
Przestronne wnętrze z dużym korytarzem
Duży pokój do adaptacji
Na spotkaniu podczas którego mam okazje zapoznać się z planem mieszkania/obiektu, służę radą odnośnie wystroju i wyposażenia przestrzeni. W tym wypadku mieszkanie jest wyposażone i gotowe do zamieszkania.
Zdjęcia były robione w taki sposób aby jak najlepiej pokazać dostępną przestrzeń, jednocześnie zwracając uwagę potencjalnego nabywcy na wyposażenie i wysoki standard wykończenia pomieszczenia.
Wyposażony salon połączony z kuchnią i jadalnią tworzy dużą przestrzeń wspólną.
Następnym niezwykle istotnym pomieszczeniem jest łazienka. Z reguły jest to najtrudniejsze z fotograficznego punktu widzenia pomieszczenie. W celu pokazania całości pomieszczenia często używamy techniki panoramowania, która polega na wykonaniu serii poziomych lub pionowych zdjęć (w zależności od potrzeby) oraz późniejszego połączenia ich w jedno zdjęcie panoramiczne.

Zapraszamy do kontaktu!
Back to Top