SESJE WIZERUNKOWE/ LOOKBOOK
Sesje zdjęciowe i lookbook są wyceniane na podstawie czasu pracy. Minimalny czas pracy w studio wynosi 2 godziny, a jego koszt to 300zł lub 600zł kiedy sesja realizowana jest poza studiem. Każda dodatkowa godzina pracy kosztuje 75zł. W ramach sesji otrzymujecie wszystkie zdjęcia z sesji w Wariancie 1 (opis wariantów i zdjęcia przykładowe znajdują się niżej).
W przypadku wykorzystania w sesji tła kartonowego należy doliczyć do ceny 40zł za każdy wykorzystany i zniszczony metr bieżący tła.
Podane ceny są cenami BRUTTO
Minimalny czas pracy 2 godziny
Cena za minimalny czas pracy: 300 zł (600 zł w miejscu innym niż studio)
Otrzymujesz wszystkie zdjęcia w wariancie 1
Dodatkowo:
Każda kolejna godzina zdjęć: 75zł/h
Użycie tła kartonowego: 40zł/mb
Dopłata do retuszu podstawowego za jedno zdjęcie (Wariant 2): 45 zł
Dopłata do pełnego retuszu za jedno zdjęcie(Wariant 3): 70 zł
Wariant 1
Wariant 1
Wariant 2
Wariant 2
Wariant 3
Wariant 3
Charakterystyka poszczególnych wariantów
Wariant 1
Jest to wariant najbardziej korzystny ekonomicznie. Stanowi idealną propozycję dla klienta, który zatrudnia swojego retuszera. Zdjęcia przekazywane są w szybkim czasie (praktycznie po zakończeniu zdjęć), w umowie zawieramy odpowiednie zapisy licencyjne pozwalające na ingerencje grafika i dalsze samodzielne przygotowanie zdjęcia w celach publikacji.
Wariant 2
Jest to wariant dla klienta, który ceni sobie korzystny stosunek ceny do jakości. Zdjęcie wymaga procesu post produkcji, dlatego czas otrzymania finalnych zdjęć ulega wydłużeniu. Korygowane są kolory, jasność, kontrast na zdjęciu, tło zostaje wybielone. Klient nie ma możliwości modyfikacji otrzymanych zdjęć. Dodatkowo otrzymane zdjęcia są w postaci oryginalnej oraz dostosowanej do publikacji w Internecie.
Wariant 3
Jest to kompleksowa usługa dla najbardziej wymagających klientów. Rola klienta ogranicza się do wybrania plików do obróbki i odebrania zdjęć gotowych do publikacji. Ze względu na zaawansowany retusz czas oddania gotowych zdjęć ulega wydłużeniu i wynosi minimum 72h od ostatniego dnia zdjęciowego- w zależności od ilości wybranych zdjęć.  Korygowane są kolory, jasność, kontrast. Ponadto osoba na zdjęciu zostaje poddana retuszowi, usuwane są jej wszelkie tymczasowe niedoskonałości skóry takie jak wypryski skórne, przebarwienia itp., włosy oraz ubranie zostają poprawione, sylwetka podlega lekkiej korekcie. W ramach kompleksowej usługi klient otrzymuje oryginalną najwyższą jakość zdjęcia oraz pliki zoptymalizowane pod publikacje w Internecie.
Back to Top