Warsztaty

Warsztaty

Specjalistyczne Warsztaty Fotografii nieruchomości
DZIĘKI WARSZTATOM:
-zdobędziesz ogrom wiedzy na temat jak fotografować nieruchomości
 -poznasz podstawowe pojęcia oraz sposoby pracy z aparatem
-będziesz robić lepsze zdjęcia wnętrz
-Poznasz podstawy kompozycji i jak szybko znaleźć właściwy kadr
-unikniesz kosztownych błędów kupując sprzęt, który faktycznie sprosta twoim potrzebom
-zdobędziesz więcej klientów
Kompleksowe szkolenie z fotografii nieruchomości
Wszystko to co musisz wiedzieć aby skutecznie i optymalnie (również finansowo) zacząć fotografować wnętrza!
SZKOLENIE z fotografii nieruchomości​​​​​​
Nie wiesz jak zacząć fotografować nieruchomości? Pomogę Ci!
Szkolenie dedykowane jest osobą, które pragną pracować jako fotograf wnętrz, lub pracują na rynku nieruchomości w szczególności pośredników nieruchomości, agentów właścicieli firm. 
Na szkoleniu dokładnie omówimy obsługę aparatu. Poznasz wszystkie jego najważniejsze funkcje. omówimy dokładnie różne rodzaje obiektywów i ich oznaczeń Przyswoisz ogrom wiedzy oraz poznasz triki i techniki, dzięki którym Twój poziom wystrzeli w górę
Poznasz podstawowe problemy, na które może natrafić fotograf oraz sposoby ich rozwiązywania.
Teoria fotografii
Poruszymy szereg zagadnień związanych ze sztuką fotografii. Poznasz zasady poprawnej kompozycji, wieloplanowość. Poznasz sposoby na znalezienie inspiracji i zachowanie twórczego podejścia.
SPRZĘT
Co kupić? Jak kupować? Co jest potrzebne, a co zbędne?
Omówimy sprzęt niezbędny do pracy jako fotograf wnętrz , pokaże CI profesjonalny aparat, wskaże obiektywy, których używam. Dzięki tej wiedzy twoja fotografia będzie komfortową, a sprawna obsługa sprzętu nie będzie sprawiała CI trudności.
Poznasz zasady działania auto focusu, omówimy tryby działania aparatu, oraz kiedy i jak je stosować. Szeroko omówimy działanie światłomierza, tryby jego pracy oraz jak sprawnie się nim posługiwać.
Uwaga!
Jeżeli nie posiadasz jeszcze odpowiedniego sprzętu, w praktycznej części warsztatów będziesz pracować na moim sprzęcie, natomiast w części teoretycznej dowiesz się co będzie potrzebne Tobie.
Sprzęt jakim musisz dysponować to laptop wraz z programem adobe Lightroom
WORKFLOW/obróbka zdjęć
Czyli jak nie zagubić się w tysiącach zdjęć i obrabiać je z dużą skutecznością.
Poruszymy tu kwestie związane ściśle z organizacją pracy, dużą uwagę poświęcimy na system archiwizacji zdjęć, pokaże Wam jak przeprowadzić skuteczną i szybką selekcję zdjęć oraz w jaki sposób obrabiać zdjęcia tak żeby uzyskiwać znakomity efekt. Dowiesz się na jakich programach ja pracuje, czym się charakteryzują i jak zacząć z nimi pracę.
PROGRAM WARSZTATÓW
Czas trwania: 2 dni
Dzień 1; 10:00-15:00
10:00-11:30 Sprzęt; typy aparatów/obiektywów oznaczenia, akcesoria szerokie omówienie
11:30-12:30 Teoria fotografii
12:30-13:15 Przerwa na pizzę/obiad/kawę
13:15-14:00 indywidualne konsultacje na temat konkretnego sprzętu, sposobu fotografowania przygotowania się oraz trudności jakie kursant napotka podczas swojej pracy jako fotograf wnętrz
14:00-15:00 zapoznanie się z programem graficznym Lightroom, podstawa organizacji pracy

Dzień 2; 10:00- 15:00
10:00-12:00 Sesja zdjęciowa wnętrza
12:00-13:00 przerwa obiadowa/ panel dyskusyjny
13:00-15:00 Obróbka wcześniej wykonanych zdjęć
CENA/TERMINY WARSZTATÓW: 
 Warsztaty indywidualne; terminy ustalane indywidualnie z uczestnikiem - 3000 zł
W przypadku szkolenia większej grupy osób (szkolenia firmowego agentów/pośredników) cena warsztatów wynosi 2500 zł/osoba
Zapraszam do zapisywania się całą ekipą :)
O mnie, CZYLI KIM Jestem?
Cześć mam na imię Łukasz Styczeń i od wielu lat pracuje jako zawodowy fotograf. Fotografia to nie tylko sposób na moje życie ale również wielkie hobby, dlatego nie ograniczam się do jednego rodzaju fotografii. bawię się fotografią i na każdej sesji daje z siebie 110% po to aby moje zdjęcia były najlepsze!
Stworzyłem takie marki fotograficzne jak Dream Picture oraz firmawkadrze.pl . pracuje w takich dziedzinach jak fotografia ślubna, fotografia studyjna, fotografia nieruchomości, fotografia sensualna, fotografia komercyjna. Znalazłem się w zaszczytnym gronie top 30 fotografów ślubnych w Polsce według międzynarodowego portalu mywed.com
Na co dzień oprócz fotografii zajmuje się prowadzeniem studia fotograficznego oraz szkole przyszłych i obecnych adeptów fotografii. 
Najbardziej w fotografii kocham ludzi! To właśnie człowiek i jego emocje stanowią dla mnie największe źródło niewyczerpanej inspiracji. Podoba Ci się moja paca i chciałbyś mieć podobne zdjęcia, dla siebie lub dla swojej firmy? skontaktuj się ze mną.
Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z fotografią, a może chcesz podnieść swoje fotograficzne umiejętności? zapraszam Cię serdecznie do kontaktu, wprowadzę cię w ten świat! dzięki mnie unikniesz masy błędów oraz poznasz fotografię od a do z.
Aplikuj
Dziękuję! Wkrótce się odezwę!
Back to Top